Wydarzenia

WallStreet 26 – spotkanie inwestorów pod Tatrami

Już w czwartek 26 maja 2022 r. rozpocznie się 26 edycja Konferencji WallStreet – największego spotkania inwestorów w tej części Europy, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Przez cztery dni inwestorzy, analitycy, przedstawiciele spółek, organów nadzoru i innych instytucji tworzących polski rynek kapitałowy dyskutować będą o jego aktualnej kondycji i perspektywach rozwoju. Jak zwykle, nie zabraknie też solidnej dawki edukacji w zakresie najważniejszych i najbardziej aktualnych tematów związanych z inwestowaniem w różne rodzaje aktywów.

Pierwszy dzień konferencji WallStreet 26 odbędzie się w formule on-line. Przez kolejne trzy dni, od piątku do niedzieli, uczestnicy konferencji gościć będą w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem. Po dwóch latach pandemicznych obostrzeń wróci możliwość fizycznego spotkania ponad 1000 osób zainteresowanych inwestowaniem. Równocześnie, wiele wykładów i paneli dyskusyjnych będzie transmitowanych on-line.

Dodatkowe atrakcje towarzyszące spotkaniu

Uczestnicy obecni w Zakopanem będą mogli skorzystać z bogatej oferty imprez towarzyszących – koncertu Grzegorza Hyżego, bankietu i gali wręczenia nagród „Herosi Rynku Kapitałowego” czy wieczornego grilla połączonego z transmisją finału piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Jarosław Dominiak, prezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, mówi:

Niezmiernie cieszymy się z tego, że po dwóch latach pandemicznych obostrzeń, konferencja WallStreet wraca w formie stacjonarnej. Możliwość bezpośredniego spotkania, rozmowy i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami rynku kapitałowego jest nieoceniona, szczególnie w tak niepewnych czasach. Oczywiście idziemy z duchem czasu, dlatego w tym roku dokładamy dodatkowy dzień konferencji WallStreet w formie on-line. Z kolei trzy dni w Zakopanem wypełnione będą nie tylko najwyższej jakości wykładami i debatami, ale także możliwością nawiązania kontaktów i przyjemnego spędzenia czasu w ośrodku wypoczynkowym pod samymi Tatrami

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia, program, sylwetki prelegentów oraz formularz zapisów dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl

Co tydzień publikujemy sygnały transakcyjne – możesz na żywo przekonać się o ich skuteczności. No chyba, że żadne sygnały nie padną – wtedy ich nie opublikujemy ;) Pamiętaj – pieniądze na giełdzie płyną od aktywnych do cierpliwych…

Chcesz zobaczyć jak strategia mechaniczna Oszczędzaj na giełdzie radzi sobie na prawdziwym rynku od stycznia 2020 roku?

Spodobało Ci się? Podziel się tym wpisem w social mediach!

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jak to działa?

Dowiedz się więcej o strategii mechanicznej i pobierz darmowy przewodnik wraz z historycznymi wynikami za 10 lat wstecz

Sygnały ze strategii mechanicznej w czasie rzeczywistym

Dostęp do portfela LIVE i informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail

Ponad 440% stopa zwrotu na GPW od stycznia 2020 roku

Taką stopę zwrotu wygenerowała strategia na GPW. Prześledź krok po kroku listę sygnałów z podaną datą i ceną wejścia i wyjścia.

XTB Mistrzowie Inwestowania.

W gronie prelegentów, składającym się z najlepszych polskich inwestorów, znalazł się Artur, który opowie o strategii mechanicznej Oszczędzaj na Giełdzie.
Serdecznie zapraszamy!
https://edukacja.xtb.com/mistrzowie-inwestowania

Siedem spotkań od lutego do kwietnia trwających łącznie 13 godzin, mnóstwo trafnych pytań, dziesiątki poddanych pod ocenę i przeanalizowanych na żywo spółek ! Serdecznie dziękujemy za udział ! https://jakoszczedzacnagieldzie.pl/podsumowanie-warsztatow-pro-inwestor/

Więcej...
0
Would love your thoughts, please comment.x