Kim jesteśmy?

Tomasz Augustynowicz

Jestem inwestorem na pełny etat, posługującym się m.in. technikami Joe DiNapoli'ego i certyfikowanym DiNapoli expertem

Twórca strategii Sky is the limit

Moja pasja z rynkiem finansowym zaczęła się w czasach liceum, kiedy pierwszy raz miałem okazję inwestować na rozpoczynającej działalność Giełdzie Papierów Wartościowych.

Po przeczytaniu książki Trading With DiNapoli Levels zacząłem pogłębiać swoją wiedzę na temat technik inwestycyjnych Joe DiNapoli’ego. Przeszedłem przez kompletną ścieżkę edukacyjną zalecaną przez Joe – i jako jedna z zaledwie kilkunastu osób na całym świecie – uzyskałem tytuł eksperta.

Z czasem zacząłem szukać własnych rozwiązań. Tak powstała właście strategia Sky is the limit, bazująca na grze z trendem akcjami, w wyższych przedziałach czasowych.

Pracuję zawodowo, a giełda jest dla mnie alternatywą dla lokat bankowych i dodatkowym źródłem przychodów

Twórca strategii mechanicznej Oszczędzaj na giełdzie

Gram przede wszystkim na rynku akcji – polskich i amerykańskich. Ponieważ mam rodzinę i pracuję zawodowo (zajmuję się reklamą i marketingiem) – muszę minimalizować czas poświęcony na analizy giełdowe. To dlatego skupiam się na wyższych interwałach czasowych i szukam możliwości automatyzacji pewnych działań.

Dzięki analitycznemu umysłowi i zamiłowaniu do programowania, bazując na strategii Tomka, stworzyłem nakładkę na jego system. Tak powstała strategia mechaniczna Oszczędzaj na giełdzie. W dużym uproszczeniu mówi nam raz na jakiś czas „te akcje kup, a te sprzedaj”, pozwalając minimalizować czas poświęcony na analizy.

Artur Jagłowski

Co znajdziesz na naszym blogu?

Trading to nasza pasja i sposób na zarabianie pieniędzy. Każdy z nas zaczynał w innym okresie, z innym kapitałem, z inną motywacją a także z innym bagażem doświadczeń. Zaczynając, obaj zderzyliśmy się z problemem braku źródeł w polskim internecie. 

Tłumaczących w prosty i praktyczny sposób działanie rynków finansowych. Opisujących najczęściej popełniane błędy, które powodują, że 90% indywidualnych uczestników rynku traci na nim pieniądze zamiast zarabiać. I wreszcie pokazujących krok po kroku,  w jaki sposób dokonywać selekcji papierów wartościowych.

Tworząc tego bloga chcemy tworzyć treści, których nam osobiście brakowało kiedy zaczynaliśmy. Esencji, którą musieliśmy pracowicie agregować z różnych źródeł, często angielskojęzycznych. Wyjaśnimy i pokażemy Ci:

Jak zarobić 10-20% rocznie kupując drogie akcje
Jak uniknąć powszechnych błędów
Z jakich narzędzi korzystać

Sprawdź, jak to działa!

Pobierz darmowy przewodnik wraz z historycznymi wynikami za 10 lat wstecz

Czego NIE znajdziesz na tym blogu?

Stopa zwrotu

1000%

Wystarczy, że stracisz tylko 100%

Nie powiemy Ci jak zarobić 1000% procent w miesiąc (nie dodając przy tym, że wystarczy, że następnego dnia stracisz tylko 100% i jesteś pozamiatany finansowo a co gorsza psychicznie)

Miesięczny dochód

$15000

Miej realne oczekiwania

Nie będziemy Cię namawiać do rzucenia pracy i roztaczać wizji zostania forexowym milionerem utrzymującym się wyłącznie z tradingu, bo trading to ciężka, nudna (tak, nudna!) i wyniszczająca psychicznie praca

Kup teraz!

$2000

Działaj racjonalnie, a nie emocjonalnie

Nie powiemy Ci, czy jutro kurs wzrośnie czy spadnie - bo nie znamy przyszłości (choć być może są tacy, którzy ją znają…). Gra na giełdzie to statystyka i rachunek prawdopodobieństwa

Powiemy Ci za to, jak uniknąć powszechnych błędów, przez które stracisz na giełdzie nie tylko pieniądze ale przede wszystkim wyniszczysz swoją psychikę.

Powiemy Ci jak krok po kroku zbudować własny plan i system transakcyjny, tak żebyś podejmował swoje decyzje na podstawie obiektywnych i mierzalnych kryteriów zamiast „jak już spadło tak mocno to nie ma bata, musi wzrosnąć”.

Pokażemy, z jakich narzędzi korzystać i jak zorganizować swoją pracę, aby na giełdę nie poświęcać więcej niż 2-3 godziny w tygodniu oczekując średniej rocznej stopy zwrotu na poziomie 10-20%.

Gdzie można było nas spotkać?

Konferencja WallStreet 2021

Jedno z największych wydarzeń poświęconych polskiemu rynkowi inwestycyjnemu. 25 edycja to 3 dni wykładów i prezentacji, ponad 100 wykładowców i 16 tys. uczestników.

Jak Inwestować na Giełdzie

Konferencja Jak Inwestować na giełdzie to przedsięwzięcie, które Artur Wiśniewski ze Stockbroker.pl zorganizował z dużym rozmachem. W programie 4 panele dyskusyjne transmitowane LIVE i ponad 60 wykładów w formule VOD.

Konferencja Invest Cuffs 2021

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego - akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest jednym z największych tego typu wydarzeń w Europie.

I Cybernetyczna konferencja BTFD.TV 2021

Ósma edycja Specjalistycznej Konferencji M1 w cyfrowym wydaniu. Na 7. edycji w 2020 roku pierwszy raz publicznie zaprezentowana została strategia Sky is the limit

XTB Trading Masterclass - edycja 2020

V edycja XTB Trading Masterclass - wyjątkowe i największe tego typu wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych tematem inwestycji.

Konferencja WallStreet 24 - edycja 2020

Najważniejsze spotkanie inwestorów indywidualnych oraz podmiotów związanych z rynkiem kapitałowym, organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych od ponad 20 lat.