Wydarzenia

Strategia Sky is the limit na Invest Cuffs 2021

W dniach 14-18 kwietnia 2021 odbyła się kolejna, siódma już odsłona wydarzenia, które co roku przyciąga tysiące uczestników rynku kapitałowego w Polsce. Mowa oczywiście o konferencji Invest Cuffs. Ze względu na skalę, można śmiało powiedzieć, że jest to jeden z największych tego typu kongresów w Europie. Kilka faktów na temat tegorocznej edycji:

  • ponad 25 tysięcy unikalnych uczestników,
  • 111 prelegentów,
  • 61 wykładów oraz debat branżowych.

W tym roku, ze względu na pandemię, konferencja odbyła się w formule on-line, a jej gwiazdą była żywa legenda Wall Street  – Jack Schwager.

Jack to uznany ekspert w branży kontraktów terminowych i funduszy hedgingowych, a także autor wielu książek. Największy sukces osiągnęła seria „Czarodzieje rynków” (ang. Market Wizards), zawierająca wywiady Jacka z wielkimi legendami tradingu.

Jesteśmy dumni, że do budowy dołożyliśmy również swoją cegiełkę. 17 kwietnia swój wykład na temat strategii Sky is the limit poprowadził Tomek Augustynowicz. Wywiad z Tomkiem przeprowadzony przed konferencją przez portal comparic.pl można przeczytać tutaj.

Jeśli nie widzieliście prezentacji – serdecznie zapraszamy do jej obejrzenia. Nagranie zaczyna się niecałe 2,5 godziny od startu w dniu 17 kwietnia.

Nagrane wykłady i prezentacje są dostępne dla zarejestrowanych osób, ale jeśli nie uczestniczyłeś w konferencji – nic straconego!

Zarejestruj się na stronie investcuffs.pl, a otrzymasz dostęp do nagrań z Invest Cuffs 2021 oraz z poprzednich edycji.

Co tydzień publikujemy sygnały transakcyjne – możesz na żywo przekonać się o ich skuteczności. No chyba, że żadne sygnały nie padną – wtedy ich nie opublikujemy ;) Pamiętaj – pieniądze na giełdzie płyną od aktywnych do cierpliwych…

Chcesz zobaczyć jak strategia mechaniczna Oszczędzaj na giełdzie radzi sobie na prawdziwym rynku od stycznia 2020 roku?

Spodobało Ci się? Podziel się tym wpisem w social mediach!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jak to działa?

Dowiedz się więcej o strategii mechanicznej i pobierz darmowy przewodnik wraz z historycznymi wynikami za 10 lat wstecz

Sygnały ze strategii mechanicznej w czasie rzeczywistym

Dostęp do portfela LIVE i informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail

Ponad 440% stopa zwrotu na GPW od stycznia 2020 roku

Taką stopę zwrotu wygenerowała strategia na GPW. Prześledź krok po kroku listę sygnałów z podaną datą i ceną wejścia i wyjścia.

0
Would love your thoughts, please comment.x