Wydarzenia

Ogólnopolskie Badanie Inwestorów 2021

W imieniu Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 19 edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów (OBI). To największe tego typu badanie w Polsce, a jego celem jest stworzenie profilu inwestora indywidualnego.

Korona-krach na giełdach w lutym i marcu 2020 r., a potem równie dynamiczne odbicie, rekordowo niskie stopy procentowe w połączeniu z rekordową inflacją, dodruk pieniądza i rekordy na giełdach przyciągają uwagę coraz młodszych inwestorów. Już poprzednia edycja badania wskazała na istotne „odmłodzenie” przeciętnego inwestora.

W poprzednich edycjach wzięło udział blisko 4000 respondentów. Wszystkie zebrane dane przedstawiane są zbiorczo, a każdy wypełniając ankietę pozostaje anonimowy. Wypełnienie ankiety zajmie maksymalnie 10 minut.

Możesz nie tylko przyczynić się do opracowania profilu inwestora, ale także wygrać książkę o tematyce giełdowej.

Ankieta dostępna jest na stronie: www.sii.org.pl/obi. Wyniki Ogólnopolskiego Badania Inwestorów 2021 zostaną zaprezentowane na konferencji prasowej w listopadzie 2021 r.

Co tydzień publikujemy sygnały transakcyjne – możesz na żywo przekonać się o ich skuteczności. No chyba, że żadne sygnały nie padną – wtedy ich nie opublikujemy ;) Pamiętaj – pieniądze na giełdzie płyną od aktywnych do cierpliwych…

Chcesz zobaczyć jak strategia mechaniczna Oszczędzaj na giełdzie radzi sobie na prawdziwym rynku od stycznia 2020 roku?

Spodobało Ci się? Podziel się tym wpisem w social mediach!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jak to działa?

Dowiedz się więcej o strategii mechanicznej i pobierz darmowy przewodnik wraz z historycznymi wynikami za 10 lat wstecz

Sygnały ze strategii mechanicznej w czasie rzeczywistym

Dostęp do portfela LIVE i informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail

Ponad 440% stopa zwrotu na GPW od stycznia 2020 roku

Taką stopę zwrotu wygenerowała strategia na GPW. Prześledź krok po kroku listę sygnałów z podaną datą i ceną wejścia i wyjścia.

XTB Mistrzowie Inwestowania.

W gronie prelegentów, składającym się z najlepszych polskich inwestorów, znalazł się Artur, który opowie o strategii mechanicznej Oszczędzaj na Giełdzie.
Serdecznie zapraszamy!
https://edukacja.xtb.com/mistrzowie-inwestowania

Siedem spotkań od lutego do kwietnia trwających łącznie 13 godzin, mnóstwo trafnych pytań, dziesiątki poddanych pod ocenę i przeanalizowanych na żywo spółek ! Serdecznie dziękujemy za udział ! https://jakoszczedzacnagieldzie.pl/podsumowanie-warsztatow-pro-inwestor/

Więcej...
0
Would love your thoughts, please comment.x