Wydarzenia

Konferencja Jak Inwestować na Giełdzie 2022

Dwucyfrowa inflacja pożera nasze oszczędności najszybciej od dwóch dekad. Dodatkowo, wojna za naszą wschodnią granicą skłania do rozważenia scenariuszy, które do tej mogły wydawać się niemożliwe.

To powoduje, że obecnie jesteśmy skazani na inwestowanie najbardziej od wielu lat. Świetnym adresem, pod którym można lokować oszczędności jest giełda. Dlatego w dniach 19-20 maja 2022 odbędzie się konferencja online JAK INWESTOWAĆ NA GIEŁDZIE.

Czas skończyć z mitem, że giełda to kasyno. Podczas wydarzenia będzie można się przekonać, że inwestowanie na giełdzie to działanie według planu. Można się tego nauczyć i łączyć z pracą zawodową.

Udział w konferencji weźmie szeroka reprezentacja rynku kapitałowego. Od przedstawicieli warszawskiej giełdy, przez domy maklerskie, aż po portale giełdowe i blogerów finansowych. Pełny program obejmuje:

  • 2 dni wypełnione po brzegi wystąpieniami
  • 5 paneli dyskusyjnych
  • 25 wykładów

Udział w konferencji jest bezpłatny dla wszystkich, którzy zarejestrują się do 18 maja 2022 r.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu oraz obejrzenia naszej prezentacji, w czwartek 19 maja o godzinie 15.30, zatytułowanej „Chroń oszczędności przed inflacją, czyli jak skutecznie inwestować z trendem?”.

Omówimy w niej:

  • dlaczego warto inwestować w akcje dobrych spółek,
  • jak inwestować w bezpieczny sposób, aby chronić portfel przed dużymi obsunięciami,
  • czy warto inwestować w akcje podczas bessy lub korekty,
  • jak zidentyfikować trend,
  • na jaką stopę zwrotu można liczyć w długim okresie.

A to wszystko po to, aby nasze decyzje inwestycyjne miały oparcie w faktach i liczbach, a nie przeczuciach czy czyjejś opinii.

Szczegółowe informacje o programie i uczestnikach, a także formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: https://jakinwestowacnagieldzie.pl/

Co tydzień publikujemy sygnały transakcyjne – możesz na żywo przekonać się o ich skuteczności. No chyba, że żadne sygnały nie padną – wtedy ich nie opublikujemy ;) Pamiętaj – pieniądze na giełdzie płyną od aktywnych do cierpliwych…

Chcesz zobaczyć jak strategia mechaniczna Oszczędzaj na giełdzie radzi sobie na prawdziwym rynku od stycznia 2020 roku?

Spodobało Ci się? Podziel się tym wpisem w social mediach!

Share on facebook
Share on twitter
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jak to działa?

Dowiedz się więcej o strategii Sky is the limit i pobierz darmowy przewodnik wraz z historycznymi wynikami za 10 lat wstecz

Sygnały transakcyjne w czasie rzeczywistym

Cotygodniowe sygnały transakcyjne i informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail

Ponad 100% stopa zwrotu w 2020 roku

Taką stopę zwrotu wygenerowała strategia na GPW. Prześledź krok po kroku listę sygnałów z podaną datą i ceną wejścia i wyjścia.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x