Wydarzenia

Invest Cuffs 2023 – ruszyła bezpłatna rejestracja

Już za niespełna 3 tygodnie – w dniach 24-25 marca 2023 roku – odbędzie się kolejna edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs. Będzie to już dziewiąta odsłona wydarzenia, które każdego roku przyciąga do Krakowa kilka tysięcy uczestników, mających możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez przeszło 120 prelegentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego. Udział jest całkowicie bezpłatny!

Kraków miastem inwestorów

Kraków to jedno z najbardziej znanych i charakterystycznych polskich miast. To właśnie tutaj ponad tysiącletnia historia łączy się z nowoczesnością. Ten fakt świetnie ilustruje położenie na przeciwległych brzegach Wisły jednej z najstarszych siedzib Polskich Królów – Wawelu – oraz najnowocześniejszego centrum kongresowo-konferencyjnego – ICE.

To właśnie w jego przeszklonych przestrzeniach 24 i 25 marca 2023 roku ponad 7 tysięcy inwestorów detalicznych z całej Polski, przedstawicieli brokerów, firm inwestycyjnych i ekspertów rynkowych z całej Europy spotka się, aby wspólnie uczestniczyć w Konferencji, Targach, Gali oraz imprezie business-to-business (B2B).

To wszystko sprawi, że Kraków stanie się w tym czasie największym skupiskiem inwestorów w tej części Europy.

Czym jest Invest Cuffs?

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie, które rokrocznie przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.

Dołączając do tego wydarzenia otrzymujesz możliwość udziału w konferencji, targach, spotkania z ekspertami inwestycyjnymi, prezentacjach startupów, wywiadach i relacjach. Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej. Invest Cuffs to również możliwość poznania ekspertów i entuzjastów rynków inwestycyjnych.

Aby wziąć udział w Invest Cuffs 2023 wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie: https://investcuffs.pl/rejestracja/

Organizatorzy, oprócz bezpłatnych wejściówek, przygotowali ponadto dwa rodzaje płatnych biletów. Mamy więc następujące rodzaje dostępnych biletów:

• Darmowa rejestracja – 0 zł – upoważnia do wzięcia udziału we wszystkich wykładach, przerwach kawowych oraz uroczystej gali Invest Cuffs.

• Bilet Premium – 492 PLN brutto – upoważnia do wzięcia udziału we wszystkich darmowych wydarzeniach. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do aplikacji mobilnej, dzięki której możesz nawiązywać kontakty z uczestnikami Konferencji. Jest to wyjątkowa okazja do spotkania online tak wielu inwestorów.

• Bilet VIP –2337 PLN brutto – upoważnia do wzięcia udziału we wszystkich darmowych wydarzeniach. Dodatkowo upoważnia on do uczestnictwa w kameralnych spotkaniach w strefie VIP przy filiżance kawy lub lampce wina. Bilet ten zapewnia także lunch w piątek i sobotę oraz udział w bankiecie w strefie VIP podczas after-party w sobotę. Podczas edycji 2022 w strefie VIP gościło blisko 700 osób – prelegentów, przedstawicieli firm, brokerów, startupów, banków, domów maklerskich, giełd kryptowalut i wielu wielu innych firm z branży inwestycyjnej. Kupując bilet VIP otrzymasz również dostęp do aplikacji mobilnej, która umożliwia nawiązanie kontaktów z Uczestnikami Konferencji.

Więcej informacji na temat konferencji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej: https://investcuffs.pl/

Serdecznie zapraszamy!

Co tydzień publikujemy sygnały transakcyjne – możesz na żywo przekonać się o ich skuteczności. No chyba, że żadne sygnały nie padną – wtedy ich nie opublikujemy ;) Pamiętaj – pieniądze na giełdzie płyną od aktywnych do cierpliwych…

Chcesz zobaczyć jak strategia mechaniczna Oszczędzaj na giełdzie radzi sobie na prawdziwym rynku od stycznia 2020 roku?

Spodobało Ci się? Podziel się tym wpisem w social mediach!

Share on facebook
Share on twitter
4.3 6 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jak to działa?

Dowiedz się więcej o strategii Sky is the limit i pobierz darmowy przewodnik wraz z historycznymi wynikami za 10 lat wstecz

Sygnały transakcyjne w czasie rzeczywistym

Cotygodniowe sygnały transakcyjne i informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail

Ponad 100% stopa zwrotu w 2020 roku

Taką stopę zwrotu wygenerowała strategia na GPW. Prześledź krok po kroku listę sygnałów z podaną datą i ceną wejścia i wyjścia.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x