Sygnały transakcyjne

5 świetnych spółek wzrostowych i 3 ETF, aby zbudować zyskowny portfel

Nasze oszczędności są niszczone przez inflację i zerowe stopy procentowe. Lokaty czy obligacje obecnie nie dają żadnej ochrony przed inflacją. Rynek nieruchomości wymaga znacznego zaanagażowania, jak chodzi o kapitał. Giełda jest doskonałym miejscem do lokowania oszczędności – pod warunkiem, że wiemy jak robić to rozsądnie i z głową.

Strategia Sky is the limit świetnie sprawdza się podczas hossy na rynkach akcji. A że akurat mamy hossę – postanowiliśmy przyjrzeć się kilku perspektywicznym spółkom, które w naszej ocenie mają duży potencjał wzrostowy.

Warto przypomnieć, że dodanie konkretnej spółki do portfela akcyjnego prowadzonego według  zasad strategii Sky is the limit wiąże się ze spełnieniem określonych warunków.

ATH to nie wszystko

Żeby znaleźć się w portfelu akcyjnym, spółka musi działać w perspektywicznej branży oraz zwiększać swoje przychody. Mówi o tym zasada numer 3:

Zasada 3: Gorące, modne, zdrowe spółki

Pamiętaj, że rynek wycenia potencjał firmy do generowania przyszłych przychodów. Żeby kurs miał podstawy do długoterminowych wzrostów – firma musi działać w innowacyjnej i perspektywicznej branży i mieć zdrowe fundamenty.

Wtedy – podczas hossy na rynkach akcji – strategia powinna pracować modelowo, a Twój portfel generować zyski.

5 wzrostowych spółek do portfela Sky is the limit

#1 Doximity Inc (NYSE)

Doximity jest wiodącą platformą cyfrową dla amerykańskich lekarzy. Do jej usług ma dostęp już ponad 80% amerykańskich medyków, wszystkich specjalizacji. Doximity zapewnia cyfrowe narzędzia dedykowane służbie ochrony zdrowia, umożliwiające współpracę z kolegami, śledzenie najnowszych wiadomości medycznych i badań, zarządzanie karierą i prowadzenie wirtualnych wizyt pacjentów. Misją Doximity jest pomoc lekarzom w zwiększeniu produktywności, aby mogli zapewnić lepszą opiekę zdrowotną swoim pacjentom.

#2 National Vision Holdings (NASDAQ)

National Vision Holdings prowadzi działalność jako optyczny sprzedawca detaliczny w Stanach Zjednoczonych. Działa poprzez ponad 1200 sklepów detalicznych, a także różne strony internetowe e-commerce. Oferuje okulary i soczewki kontaktowe, a także akcesoria optyczne. Dodatkowo zapewnia badania wzroku.

#3 Upstart Holdings (NASDAQ)

Upstart świadczy usługi kredytowe przy użyciu własnej, opartej na chmurze platformy pożyczkowej, wykorzystującej sztuczną inteligencję (AI).

Grupa współpracuje z bankami w celu oferowania pożyczek osobistych z wykorzystaniem nietradycyjnych zmiennych, takich jak wykształcenie i zatrudnienie, w celu przewidywania zdolności kredytowej. 

#4 Victoria’s Secret (NYSE)

Victoria’s Secret jest największym na świecie sklepem detalicznym oferującym szeroki asortyment nowoczesnych, inspirowanych modą kolekcji, w tym charakterystycznych biustonoszy, majtek, bielizny nocnej i athleisure, a także nagradzanych prestiżowych zapachów i produktów do pielęgnacji ciała.

Z prawie 1400 sklepami detalicznymi na całym świecie i kadrą, złożoną z ponad 25 000 kobiet, Victoria’s Secret może poszczycić się największym na świecie zespołem wyspecjalizowanych ekspertów w dziedzinie biustonoszy.

#5 CrowdStrike Holdings (NASDAQ)

Crowdstrike jest liderem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, które jest bardzo ważnym aspektem w ciągle rozwijającym się, cyfrowym świecie. Technologia antywirusowa nowej generacji  (NGAV) jest skutecznym sposobem na powstrzymanie wirusów przed włamaniem do sieci i infrastruktury IT firm.

Firma weszła do funduszu QQQ ETF, który odwzorowuje zachowanie indeksu Nasdaq-100.

3 perspektywiczne ETF do portfela Sky is the limit

#1 Invesco QQQ Trust Series 1 (NASDAQ)

ETF QQQ został utworzony w 1999 roku i na przestrzeni lat znacznie przewyższał indeks S&P 500, jak chodzi o stopę zwrotu. Odwzorowuje zachowanie indeksu Nasdaq-100, obejmującego 100 największych spółek notowanych na Nasdaq.

Opiera się na kapitalizacji rynkowej i nie obejmuje firm finansowych, takich jak banki.

#2 Legg Mason Low Volatility High Dividend ETF (NASDAQ)

ETF naśladuje wyniki indeksu QS Low Volatility High Dividend Index, składającego się z akcji spółek amerykańskich o stosunkowo wysokiej rentowności i niskiej zmienności cen i zysków.

W skład indeksu wchodzą akcje spółek amerykańskich o szerokim zakresie kapitalizacji rynkowej, w tym 3 000 największych amerykańskich spółek określonych przez Solactive US Broad Market Index.

#3 The Global X Cybersecurity ETF (NASDAQ)

ETF #BUG został zaprojektowany w celu zapewnienia ekspozycji na spółki notowane na giełdzie, które mogą skorzystać na zwiększonym zapotrzebowaniu w zakresie technologii cyberbezpieczeństwa.

Co tydzień publikujemy sygnały transakcyjne – możesz na żywo przekonać się o ich skuteczności. No chyba, że żadne sygnały nie padną – wtedy ich nie opublikujemy ;) Pamiętaj – pieniądze na giełdzie płyną od aktywnych do cierpliwych…

Chcesz zobaczyć jak strategia mechaniczna Oszczędzaj na giełdzie radzi sobie na prawdziwym rynku od stycznia 2020 roku?

Spodobało Ci się? Podziel się tym wpisem w social mediach!

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Cezary
Cezary
2 lat temu

Zestawienie super, gdyby to wszystko nie bylo takie drokie to all in :).
Mialem UPST ale strasznie szybko poszedl do gory (od zakupu 100 % w ok. 6 tygodni) i ciezko teraz kupic 🙁
dzieki za Wasza robote, trzymacie poziom, brawo

Jak to działa?

Dowiedz się więcej o strategii mechanicznej i pobierz darmowy przewodnik wraz z historycznymi wynikami za 10 lat wstecz

Sygnały ze strategii mechanicznej w czasie rzeczywistym

Dostęp do portfela LIVE i informacje o nowych artykułach prosto na Twój e-mail

Ponad 440% stopa zwrotu na GPW od stycznia 2020 roku

Taką stopę zwrotu wygenerowała strategia na GPW. Prześledź krok po kroku listę sygnałów z podaną datą i ceną wejścia i wyjścia.

XTB Mistrzowie Inwestowania.

W gronie prelegentów, składającym się z najlepszych polskich inwestorów, znalazł się Artur, który opowie o strategii mechanicznej Oszczędzaj na Giełdzie.
Serdecznie zapraszamy!
https://edukacja.xtb.com/mistrzowie-inwestowania

Siedem spotkań od lutego do kwietnia trwających łącznie 13 godzin, mnóstwo trafnych pytań, dziesiątki poddanych pod ocenę i przeanalizowanych na żywo spółek ! Serdecznie dziękujemy za udział ! https://jakoszczedzacnagieldzie.pl/podsumowanie-warsztatow-pro-inwestor/

Więcej...
1
0
Would love your thoughts, please comment.x